Solvita Šuriņa

Pakāpe: Augsti kvalificēta un sertificēta zobu higiēniste, zobu higiēnistu asociācijas biedre
Absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitāti (RSU), iegūstot pirmā līmeņa augstāko izglītību zobu higiēnista kvalifikācijā. Veic zobu higiēnu pieaugušajiem un bērniem, zobu balināšanu, profilaktisko aizsargkapju izgatavošanu, zobu rotu uzlikšanu/noņemšanu,sniedz konsultācijas mutes dobuma higiēnas līdzekļu izvēlē. 2018.gadā apguvusi zobu higiēnistu pieredzes apmaiņu Somijā (Turku University of applied sciences).
Specializācija: Higiēna

Laba mutes higiēna ir veselīga organisma viens no ķēdes posmiem. Nodrošinam maigu, tomēr rūpīgu tīrīšanu, lai uzturētu Jūsu zobu un smaganu veselību. Rūpējamies, lai Jūs nesaskartos ar  kariesu, sliktu elpu un zobu zudumu. Laba mutes veselība palīdz pasargāt no sirds slimībām, gremošanas problēmām un insulta. Lai uzturētu labu mutes higiēnu mājās, mēs katram pacientam izveidojam mājas aprūpes plānu, kas ir pielāgots jūsu specifikai.

Augsti kvalificēta, sertificēta zobu higiēniste, kura veic zobu higiēnu pieaugušajiem un bērniem, zobu balināšanu, profilaktisko aizsargkapju izgatavošanu, zobu rotu uzlikšanu/noņemšanu,sniedz konsultācijas mutes dobuma higiēnas līdzekļu izvēlē. Solvita – zobu higiēnistu asociācijas biedre.

Absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitāti (RSU), iegūstot pirmā līmeņa augstāko izglītību zobu higiēnista kvalifikācijā.

2018.gadā apguvusi zobu higiēnistu pieredzes apmaiņu Somijā (Turku University of applied sciences).

Ārsta pakalpojumi

Ārsta sociālie tīkli