Tātad soļi! Kas būtu jādara, lai apžilbinātu ar smaidu?

Kas būtu jādara, lai apžilbinātu ar smaidu?

1. solis
Nav svarīgi, kā izskatās jūsu zobi, tiem jābūt tīriem! Tā kā zobi ir gaišs elementsJūsu sejā, acis bieži pievēršas tieši tiem. Ja zobi netiektīrīti, tiem parādās dzeltenīgs aplikums, tiem nav skaidras robežas, parādās nedabiska nokrāsa, vēl jo vairāk slikta elpa. Bez tīrīšanas smaganas iekaist un sāk asiņot. Tīrīt zobus ir nepieciešams vismaz divas reizes dienā, un ir ļoti vēlams izskalot muti starp ēdienreizēm. Šie pasākumi nodrošinās pienācīgu higiēnu. Zobu tīrīšana samazinās aplikumu. Šis higiēnas elements ir būtisks zobu kariesa novēršanas profilaksei. Izmantojiet soft zobubirsti, tajā maina ik pēc 2-3 mēnešiem. Izvēlēties labi pazīstama zīmolazobu pastu, kas parasti liecina par kvalitāti. Bet 2-3 minūtes ir pietiekami ilgs laiks, lai novērstu izveidoto aplikumu.

2. solis
Ja jūtat, ka jūsu zobiem ir tumša nokrāsa, jūs varat apsvērt zobu balināšanas iespēju. Pastāv vairākas zobu balināšanas metodes, no kurām jūs varat izvēlēties. Pilnu klīnisko balināšanu var veikt apmēram 2 stundās. Smaganas tiek izolētas ar īpašu materiālu, bet paši zobi tiek pārklāti ar balinošo aģentu (piemēram, karbamīda peroksīds).Balināšanas reakcijuaktivizē intensīvā zilā gaisma. Vairumā gadījumu šis paņēmiens ir pietiekami efektīvs. Tomēr, japacientam ir plombas vai neizņemamās protēzes (kronīši), tie netiek balināti, un tāpēc ir nepieciešama to nomaiņa. Jūsuzobārstspastāstīs par visiem riskiem. Balināšana var radīt zobu jutīgumu, bet šis diskomforts parasti izzūd 2- 5 dienu laikā vai ātrāk.

3 solis:
Ja jums ir kariess, tad kariozie audi jāizņem un izveidojušos kavitāti jāizplombē,lai apstātos zobu bojāšanās. Priekšējo zobu plombēm ir jābūt rūpīgi pieskaņotām zobu dabiskai krāsai, kā arī jāatjauno zoba formu. Laika gaitā kompozīts (plombe) kļūst tumšāks, un tam var būt nepieciešama nomaiņa.

4. solis
Ja jūsu priekšzobi ir plombēti, priekšējo zobu virsmu var pārklāt, lai uzlabotu to krāsu un formu.

1. metode: zobu virsmu var pārklāt ar porcelāna materiālu (venīru). Šī metode prasa dažus zobārstniecības kabineta apmeklējumus, jo venīru izgatavošanu veic zobu tehniskā labaratorija un tas prasa laiku. Venīrus tad uzcementē uz zoba virsmas. Estētiskais efekts ir redzams uzreiz, un ilgtermiņā tas rada lielisku iespaidu.

2. metode: Ja liela zoba daļa tiek zaudēta zobu kariesavai citu zobu problēmu rezultātā, var būt nepieciešams izveidot porcelāna kroņus priekšējiem zobiem. Šī metode ir efektīva, bet prasa lielāku zobu no slīpēšanu nekā iepriekšējā metode.

3. metode: zobu virsmu varpār klāt ar kompozīta materiālu. Šo metodi izmanto mūsdienu zobārstniecības praksē; tā var mainīt zobu krāsu un pat formu. Zobu virsmai var būt nepieciešama neliela slīpēšana, lai panāktu labāku estētisko rezultātu.