Zobu balināšana

Mūsdienās mums ir daudz un bieži jākomunicē. Pirmais, kam mēs pievēršam uzmanību, komunicējot ar citiem cilvēkiem, ir viņa acis un smaids. Pēc viņa zobu stāvokļa un izskata, zemapziņā mēs izdarām secinājumus par to, kā cilvēks rūpējas par sevi, kāds ir viņa stāvoklis sabiedrībā un cik svarīgi viņam ir kontakti ar citiem cilvēkiem. Tieši tāpēc žilbinoši baltam smaidam var būt izšķiroša nozīme Jūsu ikdienas komunikācijā, kas spēj atvērt jaunus uzņēmējdarbības horizontus. Dažādi avoti sniedz Jums informāciju par balināšanas procedūru kaitīgumu zobu emaljai un zobu veselībai kopumā. Dažreiz to saka pat zobārsti. Daļa patiesības par to palika pagātnē: iepriekšējās paaudzes balināšanas sistēmu sastāvā bija kodīgās skābes, kuru nepareizā izmantošana varēja kaitēt zobu emaljai. Bet mūsdienu materiāli izslēdz negatīvās izmaiņas, ja tiek ievēroti lietošanas noteikumi un kontrindikācijas.

HigiēnaCena, EUR
Mutes higiēna75.00
Bērnu higiēna55.00
Skalošana ar hlorheksidīnu30.00
Dziļā fluorizācija (Tiefenfluoride) 1 zobam25.00
Zobu balināšana ar gēlu (vienam žoklim)85.00
Mājas balināšanas komplekts ar gelu (Par 1 Šļirci)35.00
Zobu balināšana ar Fläsh lampu400.00
Mājas balināšanas komplekts Fläsh 1 žoklim120.00
Mājas balināšanas komplekts Fläsh abiem žoklim170.00
Lakas aplikācija25.00
Demineralizācijas apstrāde (ICON) par 1 zobu85.00
Balināšanas kapes (vienam žoklim)100.00
Sporta kape180.00-220.00
Nakts kape110.00
Norāditajās zobārstniecības cenās nav iekļauta anestēzija un rentgens.

Ārsti

Ko mēs piedāvājam?

Klīnika „Smaida līnija” piedāvā divus profesionālus zobu balināšanas veidus.

Pirmais - mājas balināšana

Metodes priekšrocība ir tās cena. Taču balināšanas process var ilgt līdz pat diviem mēnešiem, kuru laikā būs regulāri jāapmeklē zobārsts, lai novērotu rezultātus.

Otrais – mūsdienu fotobalināšanas metode

Ārsts strādā ar lielāku balināšanas sastāva koncentrāciju speciālās lampās, kas spīd konkrētā viļņu garumā. Profesionālim kontrolējot procesu, Jūsu zobu tonis kļūs līdz pat 8 toņiem gaišāks, un dažos gadījumos līdz pat 10-12 toņiem, viena seansa laikā, kas ir nedaudz ilgāks par stundu.

Kā notiek zobu balināšanas procedūras?

Komanda

Balināšanas procedūras klīnikā veic pieredzējuši speciālisti, kas praksē izmanto pašas modernākās un drošākās tehnoloģijas. Speciālisti pirms balināšanas procedūras vienmēr veic izmeklējumus, lai noskaidrotu, vai pacientam zobu balināšanas procedūra ir piemērota.

Aparatūra

Atbilstoši situācijai un pacienta vēlmēm, izvēlamies kādu no balināšanas metodēm: balināšanu mājās ar speciāli veidotu balināšanas kapi vai balināšanu zobārsta krēslā. Mūsu piedāvātās balināšanas metodes ir sertificētas, drošas un to efektivitāte ir pārbaudīta.

Process

Zobu balināšanu zobārstniecībā veic pieredzējis speciālists, kas garantē to, ka netiks kairinātas smaganas un zobu emalja netiks bojāta, bet zobi kļūs par vairākiem toņiem baltāki. Ja būsiet izvēlējušies kapi zobu balināšanai mājās, tad speciālists rūpīgi pastāstīs, kā to lietot, lai iegūtu vēlamo rezultātu.

Radušies jautājumi?

Secināt, kāda metode ir piemērota tieši Jums, kā arī veikt visas sagatavošanas procedūras var tikai kvalificēts zobārsts. Tieši tāpēc mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu klīniku, lai saņemtu profesionālo medicīnisko palīdzību. Lūdzam zvanīt mums pa tālruni +371 28688877, mēs būsim priecīgi sniegt Jums konsultāciju.

Darba laiks

Pirmdiena: 9:00 - 18:00
Otrdiena: 9:00 - 18:00
Trešdiena: 9:00 - 18:00
Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
Piektdiena: 9:00 - 18:00
Sestdiena: -- slēgts
Svētdiena: -- slēgts

Kontakti

ĀTRAIS JAUTĀJUMS

Sazināties ar mums

+371 28688877 | sveiki@smaidalinija.lv


    Vārds*

    Epasts*

    Ziņa*

    [recaptcha]