Mūsu pakalpojumi

Klīnika “Smaida līnija” piedāvā pilnu zobārstniecības pakalpojumu klāstu par saprātīgām cenām.

TERAPEITISKĀ ZOBĀRSTNIECĪBA

Terapeitiskajā zobārstniecībā iekļauta zobu diagnostika, atjaunošana un kariesa, pulpīta, periodontīta, zobu emaljas un sakņu kanālu bojājumu ārstēšana.

Vairāk

PROTEZĒŠANA

Protezēšanas pakalpojumos iekļauta daļēji vai pilnībā zaudētas zobu rindas atjaunošana ar mākslīgajiem zobiem, kā arī zobu protēžu fiksācijas uzlabošana.

Vairāk

IMPLANTOLOĢIJA

Implantoloģijas pakalpojumos iekļauta zobu rindas atjaunošana ar titāna vai cita materiāla implantu un kroņu palīdzību, lai atjaunotu zobu rindas tehniskās un estētiskās funkcijas.

Vairāk

ĶIRURĢIJA

Ķirurģijas pakalpojumos iekļauta zobu slimību diagnostika un ķirurģiskā ārstēšana, kā arī dažādas mutes un žokļa ķirurģiskās manipulācijas.

Vairāk

HIGIĒNA

Zobu higiēnas procedūrā iekļauta mīkstā aplikuma un zobakmens noņemšana, zobu apstrāde ar sodas strūklu, lai atbrīvotu tos no pigmentācijas, kā arī fluora aplikācijas uzklāšana, lai mineralizētu un aizsargātu zobus.

Vairāk

ZOBU BALINĀŠANA

Zobu balināšana, kas tiek veikta pēc profesionālas zobu higiēnas, ļauj zobiem nekaitīgā veidā padarīt to virsmu par 8-12 toņiem gaišāku tikai vienas vizītes laikā.

Vairāk

ENDODONTIJA

Endodontiskā ārstēšana ļauj ievērojami paildzināt nedzīvu zobu kalpošanas mūžu mutes dobumā, tādējādi aizkavējot nepieciešamību zobus aizvietot ar implantiem, tiltiņiem vai protēzēm.

Vairāk

Darba laiks

Pirmdiena: 9:00 - 18:00
Otrdiena: 9:00 - 18:00
Trešdiena: 9:00 - 18:00
Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
Piektdiena: 9:00 - 18:00
Sestdiena: -- slēgts
Svētdiena: -- slēgts

Kontakti

+371 28688877
smaidalinija07@inbox.lv

ĀTRAIS JAUTĀJUMS

Sazināties ar mums

+371 28688877 | smaidalinija07@inbox.lv


Vārds*

Epasts*

Ziņa*