Higiēna

Profesionālai zobu un mutes dobuma higiēnai būtu nepieciešams pievērst lielu uzmanību. Un mēs pastāstīsim Jums, kāpēc tas ir svarīgi. Higiēnas procedūras klīnikā ir labākais veids, kā novērst zobu kariesu, gingivītu (smaganu slimības), periodonta slimību (periodonta audu destrukcija), nepatīkamu mutes smaku. Savlaicīgas higiēnas procedūras ļauj saglabāt zobus līdz sirmam vecumam, un atbrīvot pacientus no nepieciešamības bieži vērsties pie terapeita. Ārsts higiēnists procedūru laikā novērtē zobu un mutes dobuma situāciju un pasaka vai pastāv nepieciešamība vērsties pie ārsta. Daudzi cilvēki domā, ka mutes higiēnu var veikt mājas apstākļos un veikt to biežāk nekā to iesaka ārsti (reizi sešos mēnešos). Jūs varat tīrīt zobus ar modernām elektriskām zobu birstēm, izmantot zobu diegu, skalot zobus pēc katras ēdienreizes ar speciāliem šķidrumiem. Bet lielākā daļa pacientu, kuri nāk pie higiēnista pirmo reizi vai pēc ārsta norīkojuma, pat nevar iedomāties par cietā aplikumaun zobakmens apjomu, no kura palīdz atbrīvoties profesionālās higiēnas procedūras klīnikas apstākļos.

Mūsu mūsdienu pieeja mutes dobuma higiēnā

Mūsu medicīnas iestādē ir uzstādīti augsti pacientu apkalpošanas standarti. Tas attiecas arī uz higiēnista pieņemšanu. Tāpēc mēs piedāvājam modernākās tīrīšanas, zobu aplikuma un zobakmens noņemšanas un balināšanas metodes.

Mēs piedāvājam mūsu klientiem tīrīšanas procedūru, kas sevi ir pierādījusi, kas tiek dēvēta par Air-Flow.Tā ir gaisa abrazīva zobu tīrīšanas tehnika. Sistēmu izgudroja Šveices kompānija EMS un to veiksmīgi izmanto Eiropā un visā pasaulē. Tiešais „Air-Flow” tulkojums no angļu valodas nozīmē „gaisa plūsmu”. Mīkstais aplikums, kas tiek izveidots, piemēram, smēķēšanas rezultātā, kas izraisa gingivītu un zobu krāsas izmaiņas, tiek noņemts ar šķīduma plūsmas palīdzību, kura sastāvā ir alumīnija oksīds un soda. Cietākus nogulumus un zobakmeni noņem ar ultraskaņu.

Tad ārsts veic maigu zobu emaljas pulēšanu, pateicoties kurai uz zobiem nekrājas aplikums, to ir vieglāk novērst ikdienas zobu tīrīšanas laikā, izmantojot zobu suku no rīta un vakarā. Pateicoties Air-Flow, zobu aplikums un pigments tiek noņemts arī grūti pieejamās vietās, kurās ir grūti piekļūt ar zobu suku, zobu diegu un citiem tīrīšanas līdzekļiem. Ir svarīgi atzīmēt, ka šī procedūra ir droša: tā nebojāzobu emalju. Zobi iegūst savu dabisko krāsu un svaigumu, likvidējot.

Kā tiek veikta higiēnas procedūra?

Komanda

Klīnikā strādā sertificēti zobu higiēnisti, kas savas profesionālās prasmes regulāri papildina starptautiskos semināros un darbā izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas. Procedūras tiek veiktas profesionāli, ievērojot augstākās sanitārās un kvalitātes prasības.

Aparatūra

Zobu higiēnas veikšanai izmantojam rokas instrumentus, ultraskaņu un Air-Flow tehniku, lai zobus pilnībā atbrīvotu no cietā un mīkstā aplikuma. Pēc tam tiek veikta zobu pulēšana un apstrāde ar fluora gelu, lai zobi tiktu stiprināti un izskatītos veselīgi. Visas higiēnas procedūras ir nesāpīgas.

Process

Procedūras sākumā veicam mutes dobuma apskati, lai izvērtētu, kādus rīkus un līdzekļus būs nepieciešams pielietot, lai veiktu mutes dobuma higiēnu, kā arī pastāstam pacientam, kādas procedūras tiks veiktas. Pēc higiēnas veikšanas pastāstam, kas katram pacientam individuāli būtu jāievēro, veicot ikdienas zobu kopšanu: parādam, kā pareizi jātīra zobi, un kādi līdzekļi jāizvēlas.

Radušies jautājumi?

Jūsu jautājumiem par zobu higiēnu ir nepieciešamas ātras un profesionālas atbildes? Mūsu speciālisti ir gatavi sniegt Jums konsultāciju.Zvaniet 28688877, uzdodiet jautājumus, pierakstieties pie profesionāla higiēnista!

Radušies jautājumi?

Jūsu jautājumiem par zobu higiēnu ir nepieciešamas ātras un profesionālas atbildes? Mūsu speciālisti ir gatavi sniegt Jums konsultāciju.Zvaniet 28688877, uzdodiet jautājumus, pierakstieties pie profesionāla higiēnista!