Zobu higiēna

Profesionālai zobu un mutes dobuma higiēnai būtu nepieciešams pievērst lielu uzmanību. Higiēnas procedūras klīnikā ir labākais veids, kā novērst zobu kariesu, smaganu slimības, periodonta (saistaudi ap zobu) slimības un, kas nav mazsvarīgi, nepatīkamu mutes smaku. Savlaicīgas higiēnas procedūras ļauj saglabāt zobus līdz sirmam vecumam un atbrīvo pacientus no nepieciešamības bieži vērsties pie zobārsta. Ārsts higiēnists apskates laikā novērtē zobu un mutes dobuma situāciju un piedāvā piemērotāko higiēnas procedūras veidu. Pat ja Jūs tīrāt zobus ar modernām elektriskām zobu birstēm, izmantojat zobu diegu, skalojat zobus un regulāri mājas apstākļos rūpējaties par to veselību, tas var nebūt pietiekami. Lielākajai daļai cilvēku uz zobiem veidojas cietais aplikums jeb zobakmens, no kura var tikt vaļā tikai profesionālas higiēnas procedūras laikā klīnikā.

HigiēnaCena, EUR
Mutes higiēna75.00
Bērnu higiēna55.00
Skalošana ar hlorheksidīnu30.00
Dziļā fluorizācija (Tiefenfluoride) 1 zobam25.00
Zobu balināšana ar gēlu (vienam žoklim)85.00
Mājas balināšanas komplekts ar gelu (Par 1 Šļirci)35.00
Zobu balināšana ar Fläsh lampu400.00
Mājas balināšanas komplekts Fläsh 1 žoklim120.00
Mājas balināšanas komplekts Fläsh abiem žoklim170.00
Lakas aplikācija25.00
Demineralizācijas apstrāde (ICON) par 1 zobu85.00
Balināšanas kapes (vienam žoklim)100.00
Sporta kape180.00-220.00
Nakts kape110.00
Norāditajās zobārstniecības cenās nav iekļauta anestēzija un rentgens.

Ārsti

Mūsdienu pieeja mutes dobuma higiēnai

Zobu higiēnai “Smaida līnija” klīnikā ir spēkā augsti pacientu apkalpošanas standarti. Tāpēc mēs piedāvājam modernākās tīrīšanas, zobu aplikuma un zobakmens noņemšanas un balināšanas metodes.

Mūsu klientiem mēs piedāvājam pārbaudītu tīrīšanas procedūru “Air-Flow”. Tā ir abrazīva zobu tīrīšanas tehnika ar gaisu. “Air-Flow” nozīmē “gaisa plūsma”. Tehniku izgudroja Šveices kompānija EMS, un šobrīd to veiksmīgi izmanto Eiropā un visā pasaulē. Mīkstais aplikums, kas veidojas, piemēram, smēķēšanas rezultātā, izraisa gingivītu (smaganu iekaisumu un mutes gļotādas saslimšanu) un zobu krāsas izmaiņas, un tas tiek noņemts ar šķīduma plūsmas palīdzību, kura sastāvā ir alumīnija oksīds un soda. Cietākus nogulumus un zobakmeni noņem ar ultraskaņu.

Pēc tam zobu higiēnists veic maigu zobu emaljas pulēšanu, lai pēc procedūras maksimāli uz zobiem nekrātos aplikums un to būtu vieglāk noņemt ikdienas zobu tīrīšanas laikā, izmantojot zobu birsti. Pateicoties “Air-Flow”, zobu aplikums un pigments tiek noņemts arī grūti pieejamās vietās, kurās ir grūti piekļūt ar zobu birsti, zobu diegu un citiem tīrīšanas līdzekļiem. Šī procedūra ir droša un nebojā zobu emalju. Zobi iegūst savu dabisko krāsu un svaigumu.

Kā tiek veikta higiēnas procedūra?

Komanda

Klīnikā strādā sertificēti zobu higiēnisti, kas savas profesionālās prasmes regulāri papildina starptautiskos semināros un darbā izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas. Procedūras tiek veiktas profesionāli, ievērojot augstākās sanitārās un kvalitātes prasības.

Aparatūra

Zobu higiēnas veikšanai izmantojam rokas instrumentus, ultraskaņu un Air-Flow tehniku, lai zobus pilnībā atbrīvotu no cietā un mīkstā aplikuma. Pēc tam tiek veikta zobu pulēšana un apstrāde ar fluora gelu, lai zobi tiktu stiprināti un izskatītos veselīgi. Visas higiēnas procedūras ir nesāpīgas.

Process

Procedūras sākumā veicam mutes dobuma apskati, lai izvērtētu, kādus rīkus un līdzekļus būs nepieciešams pielietot, lai veiktu mutes dobuma higiēnu, kā arī pastāstam pacientam, kādas procedūras tiks veiktas. Pēc higiēnas veikšanas pastāstam, kas katram pacientam individuāli būtu jāievēro, veicot ikdienas zobu kopšanu: parādam, kā pareizi jātīra zobi, un kādi līdzekļi jāizvēlas.

Radušies jautājumi?

Jūsu jautājumiem par zobu higiēnu ir nepieciešamas ātras un profesionālas atbildes? Mūsu speciālisti ir gatavi sniegt Jums konsultāciju.Zvaniet +371 28688877, uzdodiet jautājumus, pierakstieties pie profesionāla higiēnista!

Darba laiks

Pirmdiena: 9:00 - 18:00
Otrdiena: 9:00 - 18:00
Trešdiena: 9:00 - 18:00
Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
Piektdiena: 9:00 - 18:00
Sestdiena: -- slēgts
Svētdiena: -- slēgts

Kontakti

ĀTRAIS JAUTĀJUMS

Sazināties ar mums

+371 28688877 | sveiki@smaidalinija.lv


    Vārds*

    Epasts*

    Ziņa*

    [recaptcha]