Klīnika „Smaida līnija” piedāvā visu veida nepieciešamus zobārstniecības pakalpojumus par saprātīgām cenām.

2015. gadā zobārstniecības klīnika tika renovēta, bija samainīts valdības un ārstu sastāvs.

Klīnika „Smaida līnija” ir aprikota ar modernām iekārtām un materiāliem. Tādējādi nodrošinot augstu aprūpes kvalitāti.

Pie mums strādā mūsdienu zobārstniecības skolas speciālisti, kuri ir saņēmuši modernu medicīnisko izglītību un pārzina aktuālās ārstēšanas tehnoloģijas, pastāvīgi paaugstinot savu kvalifikāciju. Tas garantē pozitīvus ārstēšanas rezultātus.

MELAtherm 10 dezinfekcijas iekārta

Veicot jebkādas procedūras, pat visvienkāršākās, ir ārkārtīgi svarīgi, lai visi darbarīki, urbju uzgaļi un daudzreiz lietojamie palīglīdzekļi, kas nonāk saskarē ar pacienta mutes dobumu, tiktu ārkārtīgi rūpīgi un profesionāli dezinficēti. Klīnikā “Smaida Līnija” mēs izmantojam Melag firmas ražoto MELAtherm 10 dezinfekcijas iekārtu, kas atbilst Eiropas Savienības EN 15883 standartiem un ir viena no modernākajām šāda veida iekārtām.

Melag uzņēmums strādā kopš 1951. gada un ir specializējies medicīnisko higiēnas preču un aprīkojuma ražošanā, nodrošinot katram izstrādājumam augstāko vācu kvalitāti un izslēdzot jebkādu kļūdas iespējamību iekārtu darbošanās laikā. MELAtherm 10 iekārta ir īpaša ar to, ka tā nodrošina ne tikai dezinfekcijas un sterilizēšanas funkcijas, bet veic arī darbarīku žāvēšanu, kas: maksimāli īsā laikā sagatavo instrumentus darbam; novērš jebkādus instrumentu bojājumus un pagarina to mūžu; nodrošina 100% higiēnas līmeni.

Kāpēc dezinfekcija un sterilizācija ir tik būtiska?
Zobārstniecības darbarīku profesionāla un rūpīga apstrāde pēc katra apmeklētāja vizītes ir ārkārtīgi svarīga, lai nākamais apmeklētājs tiktu pasargāts pat no vismazākā infekciju riska. Ja šīs normas netiek ievērotas vai arī darbarīku dezinfekcija vai sterilizācija notikusi pavirši, tad pacients var tikt pakļauts ļoti nopietnu infekciju riskam – piemēram, klīnikās ar nepietiekamu higiēnas normu ievērošanas līmeni pacients var inficēties ar herpes vīrusu vai C hepatītu. Principā nepilnīgi veikta zobārstniecības instrumentu dezinfekcija vai sterilizācija pacientu pakļauj jebkuras infekciju slimības riskam, kuras pārnešanai nepieciešami inficēti audi, siekalas vai asinis. Instrumentu apstrāde ar MELAtherm 10 pilnībā izslēdz jebkādu infekciju risku.

Leica M320 mikroskops

Klīnikā “Smaida Līnija” tiek izmantots jaunākās paaudzes Leica M320 mikroskops, kas tiek pielietots endodontijas procedūrās, lai zobu sakņu kanālu ārstēšanas laikā efektīvi varētu izņemt visus bojātos audus, maksimāli saglabājot zoba veselos audus. Leica M320 mikroskops atvieglo darbu ne tikai zobārstam, jo ļauj saskatīt un piekļūt pat visšaurākajām vietām zobā, bet, pateicoties HD kamerai, ļauj iegūt augstas kvalitātes attēlus un video, lai pacientam varētu parādīt to, kādā stāvoklī ir bojātais zobs un kādas procedūras nepieciešamas, lai to izārstētu.

Ja zobārsts ar neapbruņotu aci var kādus sīkus bojājumus palaist garām vai arī kopā ar bojātajiem audiem izņemt arī daļu veselo audu, lai pilnībā būtu drošs, ka zobs būs izārstēts, tad ar mikroskopa palīdzību pat sīkākos bojājumus ir neiespējami palaist garām, turklāt ārstēšana ir daudz saudzīgāka un ātrāka, jo zobārsts uzreiz redz visus bojātos audus.
Leica M320 mikroskops ļauj veikt arī augstākās sarežģītības operācijas, kuras ar neapbruņotu aci ir grūti vai neiespējami veikt, turklāt šis mikroskops ļauj iegūt 10 MP izšķirtspējas attēlus un 1080p izšķirtspējas video, kas ļauj klīnikas speciālistiem veiksmīgi plānot ārstēšanu. Iegūtie foto un video materiāli ir augstas izšķirtspējas, tāpēc speciālists tos var izmantot arī tam, lai konsultētos ar kolēģiem par efektīvākā un situācijai piemērotākā ārstēšanas plāna piemērošanu.

Leica M320 mikroskopu iespējams pielāgot jebkura zobārsta ērtībām, kā arī procedūru laikā tas ne mazākajā mērā netraucē pacientam kustēties. Pateicoties AgProtect antibakteriālajam pārklājumam, tas ir pasargāts no patogēniem, turklāt iekārtas detaļas iespējams noņemt, lai veiktu to dezinfekciju un sterilizāciju.

I-PRF tehnoloģijas zobārstniecībā

Kas ir I-PRF? PRF(platelet rich plasma) ir trombocītiem bagātināta plazma, kas tiek iegūta no paša pacienta asinīm un tiek lietota dažādām procedūrām – šāda plazma aktīvi tiek izmantotamikroķirurģijā, skaistumkopšanā un arī zobārstniecībā. Tā ir samērā jauna metode, kuras efektivitāte zobārstniecībā ir pierādīta, bet Latvijā šādus pakalpojumus sniedz samērā neliels skaits zobārstniecību.

Kad I-PRF metode tiek pielietota zobārstniecībā? Trombocītiem bagātinātā plazma galvenokārt tiek pielietota dažādās ķirurģiskajās procedūrās, jo trombocītu galvenās funkcijas ir dzīšanas un augšanas nodrošināšana, kas pēcoperācijas periodā ir īpaši svarīgi rādītāji. Paaugstinātais trombocītu līmenis ļauj audiem pēc operācijas ātrāk un veiksmīgāk sadzīt un atjaunoties. I-PRF sniegtās iespējas tiek pielietotas arī periodonta jeb zobu apkārtējo audu atjaunošanas procesā, kas ir īpaši svarīgi, ja pacients saskāries ar periodontītu (zoba saknes un apkārtējo audu iekaisums, kas noārda zoba balstaudus, radot zobu kustīgumu, asiņojošas smaganas un arī zobu izkrišanu). I-PRF ļauj pacientam ne tikai ilgāk saglabāt mutē savus zobus un novērst zobu balstaudu noārdīšanos, bet arī palīdz smaganām ātrāk sadzīt pēc zobu izraušanas vai smaganu operācijām.

Vai I-PRF metode ir droša? Asinis I-PRF materiāla izveidei tiek iegūtas no tā paša pacienta, kuram vēlāk šī ar trombocītiem bagātinātā plazma tiek izmantota, tāpēc tā ir ne tikai 100% droša, bet arī izslēdz jebkādu alerģiju, blakusparādību un audu atgrūšanas risku.

Kā notiek I-PRF materiāla iegūšana? Sākumā tiek veikta pacienta apskate, bet tad viņam no vēnas tiek noņemts neliels daudzums asiņu, kuru pēc tam ar centrifūgas palīdzību apstrādā, lai no asinīm atdalītu ar trombocītiem bagātināto plazmu, kura pēc tam tiks izmantota ķirurģiskajā procedūrā. Materiāla turpmākā izmantošana atkarīga no tā, kāda ķirurģiskā procedūra pacientam paredzēta.

Esat laipni gaidīti!

Mēs būsim priecīgi Jūs pierakstīt pie speciālista.

Sazināties ar mums