Protezēšana

Protezēšana ir paredzēta, lai atjaunotu funkcionālos un estētiskos zobu rindas parametrus, pārveidojot Jūsu smaidu par patiesi dabisku un skaistu. Ortopēdiskās stomatoloģijas joma nodarbojas ar pilnībā vai daļēji trūkstošu zobu atjaunošanu, kā arī zobu protēžu turēšanos uzlabošanu.

Mūsu klīnikā Jums būs iespēja uzstādīt:

  • zobu protēzes uz implantiem;
  • izņemamās protēzes: ar plastmasas vai metāla bāzi;
  • dažāda veida kroņi un tiltveida protēzes;
  • venīri, onlejas;
  • inlejas.

Kā mēs veicam protezēšanu?

Komanda

Nonākot zobārstniecības kabinetā, visbiežāk pacients jau zina, kādu trūkstošā zoba vai vairāku zobu aizvietošanas metodi viņš vēlas izmantot, bet pirms tam veicam izmeklējumus, lai noskaidrotu, vai šī metode konkrētajā situācijā ir iespējama un vai tā ir labākais risinājums. Mūsu klīnikā strādā pieredzējuši protezēšanas speciālisti, kas spēs jebkurai situācijai piemeklēt labāko risinājumu.

Aparatūra

Lai mākslīgie zobi iederētos pacienta mutē un neviens nevarētu pateikt, ka protezētie zobi ir mākslīgi, sākumā noņemam mutes dobuma nospiedumu, kā arī noskaidrojam precīzu zobu toni. Zobu protezēšanas veidi ir vairāki, tāpēc pielietotie materiāli un protēžu izgatavošanas metode ir atkarīga no izvēlētā veida. Protēžu izgatavošana tiek veikta, izmantojot mūsdienīgas metodes un materiālus ar augstu izturību un estētiku.

Process

Ja izvēlēts kāds no neizņemamiem zobu protezēšanas variantiem (kroņi, tilti, implanti u. c.) tad mutes dobums tiek sagatavots mākslīgo zobu uzstādīšanai, bet, ja izvēlētas izņemamās protēzes, tad pēc nospiedumu noņemšanas izgatavojam protēzes un vēlāk dodam izgatavotās protēzes pacientam pielaikot un, ja nepieciešams, veicam korekcijas un pastāstam par protēžu kopšanu un ērtāku lietošanu.

Radušies jautājumi?

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzam zvanīt mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi sniegt Jums konsultāciju un palīdzēt atrisināt jebkuru ar zobiem saistīto problēmu.

Radušies jautājumi?

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzam zvanīt mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi sniegt Jums konsultāciju un palīdzēt atrisināt jebkuru ar zobiem saistīto problēmu.