Implantoloģija

Mūsdienu implantoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu cilvēkam iegūt nevainojamu smaidu, atjaunojot normālu zobu rindu pēc zoba izraušanas, traumas, estētiskai korekcijai. Nepareizs sakodiens, zobu defekti vai nevēlēšanās izmantot novecojušās protēzes-biežākie zobu implantu ievietošanas iemesli. Mēs uzskatām, ka zobu implantu ievietošana ir viens no galvenajiem zobārstniecības virzieniem un aktīvi izmantojam progresu. Zobutrūkums jebkura vecuma pacientiem- vairs nav problēma!

Implantācijas priekšrocības:

  • jums būs iespēja atjaunot zobu, neietekmējot blakus esošos zobus;
  • implants nepārsniedz dabiskā zoba izmēru;
  • ārstēšana ļaus Jums aizmirst par zobu problēmu, atšķirībā no zobu kronīšu uzstādīšanas;
  • blakus zobi tiek atbrīvoti no slodzes, līdz ar to kalpos ilgāk;
  • mēs veicam jebkuras sarežģītības līmeņa operācijas, tai skaitā piepilnīga zobu vaikaula līmeņa trūkuma;
  • savlaicīga implanta uzstādīšana novērš kaulu atrofiju un tādējādi saglabā nepieciešamo kaulu apjomu.

Kā tiek veikta implantoloģija?

Komanda

Mūsu klīnikā Jūs varat saņemt gan tradicionālos zobu implantācijas pakalpojumus, gan osteoplastikas pakalpojumus. Implantoloģijas pakalpojumus “Smaida Līnijā” sniedz sertificēti speciālisti, kas apguvuši pašas modernākās implantoloģijas iespējas un regulāri savas zināšanas papildina dažādos semināros.

Aparatūra

Zobu implantēšanā izmantojam modernus un biosaderīgus zobu implantus, kas procedūru padara maksimāli efektīvu, garantē lielisku rezultātu un ilgu kalpošanas mūžu. Ja netiek konstatētas kontrindikācijas, tad pacientam tiek nozīmēta klasiskā implantācija, kas sastāv no trīs posmiem: implanta ievietošanas kaulā; abatmenta uzstādīšanas; protēzes vai kroņa uzstādīšanas. Process var ilgt no 4 līdz pat 6 mēnešiem. Beigās, kad process noslēdzies, dodam pacientam instrukcijas par zobu kopšanu un turpmākajām vizītēm.

Process

Tradicionāli zobu implantēšanā tiek izmantota klasiskā implantoloģija, bet osteoplastika tiek pielietota sarežģītākos gadījumos: ja ilgstoša iekaisuma dēļ pacientam ir kontrindikācijas, bijis ilgstošs zobu iztrūkums, notikusi kaula distrofija vai arī radies kaula apjoma trūkums. Šī procedūra ļauj atgūt zaudēto kaula apjomu, lai pēc tam veiksmīgi varētu veikt zobu rindas atjaunošanu.

Radušies jautājumi?

Jums ir radušies jebkādi papildus jautājumi par zobu atjaunošanu ar implantācijas palīdzību? Lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un veiksim pierakstu pie speciālista.

Radušies jautājumi?

Jums ir radušies jebkādi papildus jautājumi par zobu atjaunošanu ar implantācijas palīdzību? Lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un veiksim pierakstu pie speciālista.