Endodontija

Kad pacientam šķiet, ka zobs ir jāizrauj, ne vienmēr tas nozīmē, ka tas patiešām ir vienīgais risinājums un zobu nav iespējams glābt, jo, pateicoties mūsdienu zobārstniecības metodēm un iekārtām, iespējams veiksmīgi ārstēt arī dziļi bojātus zobus. Endodontija ir zobārstniecības nozare, kas specializējas tieši zoba pulpas un sakņu kanālu ārstēšanā, nodrošinot pacientiem efektīvu ārstēšanu, kas ļauj apturēt zoba audu zudumu un iekaisuma tālāko izplatību. Endodontiskā ārstēšana ļauj ievērojami paildzināt nedzīvu zobu kalpošanas laiku mutes dobumā.

Klīnikā “Smaida Līnija” jūs saņemsiet:

  • endodontisko ārstēšanu, ko veiks pieredzējuši speciālisti;
  • ārstēšanu mikroskopa Leica M320 kontrolē, kas nodrošinās īpaši precīzu ārstēšanu un pilnīgu bojāto audu izņemšanu;
  • ārstēšanu bez sāpēm, ko nodrošinās efektīvi anestēzijas līdzekļi.

Kā notiek endodontijas procedūras?

Komanda

Mēs veicam terapiju, balstoties uz pārbaudītiem pasaules standartiem. Zobu sakņu kanālu tīrīšanu un pildīšanu veic pieredzējuši endodontisti, kuri savas zināšanas regulāri papildina dažādos semināros.

Aparatūra

Izmantojot modernākās iekārtas, saskaņā ar augstākajiem sanitārajiem standartiem tiek veikta profesionāla ārstēšana, kuras precizitātei tiek izmantots Leica M320 mikroskops un procedūras nesāpīgumam tiek pielietoti iedarbīgi pretsāpju līdzekļi.

Process

Procedūra sākas ar rūpīgu pacienta izjautāšanu, mutes dobuma apskatīšanu un rentgena veikšanu, lai saprastu, cik nopietni ir bojājumi. Zobu kanāli tiek tīrīti, dezinficēti un piepildīti, lai novērstu iekaisuma atgriešanos, bet zoba kroņa daļa tiek atjaunota ar situācijai piemērotākās metodes palīdzību. Endodontiskai ārstēšanai, atkarībā no situācijas, visbiežāk nepieciešami vismaz divi seansi, lai panāktu izcilu rezultātu.

Radušies jautājumi?

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzam zvanīt mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi sniegt Jums konsultāciju un palīdzēt atrisināt jebkuru ar zobiem saistīto problēmu.

Radušies jautājumi?

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzam zvanīt mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi sniegt Jums konsultāciju un palīdzēt atrisināt jebkuru ar zobiem saistīto problēmu.