Ķirurģija

Ķirurģija stomatoloģijā vispirms ir nozare, kas ļauj pareizi diagnosticēt dažādas zobu, kaulu audu un mutes gļotādas slimības un veikt turpmāko ārstēšanu, lai saglabātu zobus. Turklāt, protams, šāda ārstēšana ietver manipulācijas, kas ir saistītas ar iejaukšanos cietajos un mīkstajos mutes audos, zobu un sakņu ekstrakciju. Ķirurģiskās operācijas mūsu klīnikā veic speciālisti, kuri ir saņēmuši modernu medicīnisko izglītību un pastāvīgi paaugstina savu sertifikāciju. Ārsti-ķirurgi un ultra- jaunās iekārtas ļaus Jums justies labāk, pārdzīvot ķirurga noteikto operāciju bez sāpēm un bailēm, iziet no klīnikas ēkas labā garastāvoklī.

Ko mēs piedāvājam?

  • Zobu ekstrakciju, tostarp neizaugušo (retinēto) zobu un „astotnieku” (gudrības zobi) ekstrakciju ar sedāciju;
  • operācijas, kas vērstas, lai saglabātu zobus;
  • operācijas, lai uzlabotu protēžu fiksāciju – zobu sanāciju, arī ar sedāciju;
  • mutes dobuma labdabīgu audzēju koagulāciju;
  • zobu implantu ievietošana;
  • operācijas, lai uzlabotu protēžu fiksāciju;
  • zobu sanācija, arī ar sedāciju.

Pie mums Jūs varat saņemt nepieciešamo ķirurģisko ārstēšanu, izmantojot augstas kvalitātes preparātus, modernu aprīkojumu un kvalificēto ķirurgu palīdzību. Mēs izmantojam jaunas, bet jau Eiropas valstīs pārbaudītas un pierādītas metodes.

Kā tiek veiktas ķirurģiskās procedūras?

Komanda

Pierakstoties pie mūsu klīnikas ķirurga, Jūs nonāksiet pieredzējušu un profesionālu speciālistu rokās, kas, neatkarīgi no situācijas sarežģītības, piemeklēs tieši Jums piemērotāko risinājumu. Ķirurģiskās procedūras mūsu klīnikā veic Latvijā atzīti un pieredzējuši ķirurgi, kas pārzina efektīvākās un modernākās ārstēšanas metodes.

Aparatūra

Ķirurģiskās procedūras tiek veiktas pēc rentgena izmeklējumiem un ārstēšanas laikā tiek izmantota iedarbīga anestēzija, tāpēc jebkura operācija mūsu klīnikā ir ārkārtīgi precīza un maksimāli nesāpīga. Operāciju laikā tiek pielietotas modernākās tehnoloģijas, kas nodrošina ļoti precīzu rezultātu.

Process

Mēs veicam terapiju, balstoties uz labākajiem pasaules standartiem. Apmeklējumu skaits atkarīgs no konkrētās situācijas (piemēram, gudrības zoba izraušanai pietiek ar vienu apmeklējuma reizi, bet implantu ievietošanai un uzstādīšanai būs nepieciešami vairāki apmeklējumi).

Radušies jautājumi?

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 28688877, mēs pastāstīsim Jums par mūsu cenām, speciālistu darba metodēm. Jūs esat laipni gaidīti mūsu klīnikā!

Radušies jautājumi?

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 28688877, mēs pastāstīsim Jums par mūsu cenām, speciālistu darba metodēm. Jūs esat laipni gaidīti mūsu klīnikā!