Zobu raušana

Katrs no mums kādreiz savā dzīvē sastapies ar stiprām sāpēm. Izņēmums nav arī zobu sāpes. Bet ārkārtas situācijas un pandēmijas gadījumos, ceļojuma laikā, kad nav iespēju ārstēt konkrētu zobu, diemžēl nākas izmantot galējo metodi – zobu izraušanu. Mūsu klīnikā Jūs to varēsiet veikt bez sāpēm un satraukuma. Ņemot vērā mūsdienu pandēmijas situāciju, mēs izdarīsim visu iespējamo Jūsu drošībai un procedūru veiksim maksimāli sterili, lai pasargātu Jūsu un ārsta veselību. Izraujot “astotniekus” jeb “gudrības zobus”, Jūs arī varēsiet paļauties uz ārsta, kurš veiks šo procedūru, maksimālo profesionalitāti. Mēs izmantojam mūsdienīgas sterilizācijas metodes. Mēs gribam informēt Jūs, ka apzināmies nopietnību, kas saistīta ar koronavīrusu, un mūsu klīnika atbilst visiem standartiem cīņā ar jebkuriem mikrobiem un vīrusiem, ieskaitot arī Covid-19. Izmantojot speciālas dezinficējošās mašīnas, sterilizējot visus instrumentus, mēs, kā agrāk, esam gatavi cīnīties ar Jūsu sāpēm un zobu diskomforta sajūtām. Zobu ekstrakcijas komandu mūsu klīnikā veic sertificēts ķirurgs – stomatologs Edgars Sēja, kuram ir pieredze ar sarežģītākiem izraušanas gadījumiem. Ārsts ir sertificēts žokļu un sejas ķirurgs ar daudzu gadu pieredzi. Nāciet pie mums! Strādājam pēc pieraksta. Ar akūtām sāpēm pieņemsim pēc iespējas ātrāk.


Radušies jautājumi?

Secināt, kāda metode ir piemērota tieši Jums, kā arī veikt visas sagatavošanas procedūras var tikai kvalificēts zobārsts. Tieši tāpēc mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu klīniku, lai saņemtu profesionālo medicīnisko palīdzību. Lūdzam zvanīt mums pa tālruni +371 28688877 mēs būsim priecīgi sniegt Jums konsultāciju.


Radušies jautājumi?

Secināt, kāda metode ir piemērota tieši Jums, kā arī veikt visas sagatavošanas procedūras var tikai kvalificēts zobārsts. Tieši tāpēc mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu klīniku, lai saņemtu profesionālo medicīnisko palīdzību. Lūdzam zvanīt mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi sniegt Jums konsultāciju.

Darba laiks

Pirmdiena: 9:00 - 18:00
Otrdiena: 9:00 - 18:00
Trešdiena: 9:00 - 18:00
Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
Piektdiena: 9:00 - 18:00
Sestdiena: -- slēgts
Svētdiena: -- slēgts

Kontakti

ĀTRAIS JAUTĀJUMS

Sazināties ar mums

+371 28688877 | sveiki@smaidalinija.lv


Vārds*

Epasts*

Ziņa*

[recaptcha]