Elizabete Jaunozola

Pakāpe: Sertificēta zobārste, DDs, Latvijas Zobārstu asociācijas biedre
Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti 2017.gadā. Veic pedagoģisko darbu ar Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultātes studentiem. Teorētiskās un praktiskās zināšanas tiek regulāri papildinātas kvalifikācijas celšanas kursos, semināros un konferencēs gan Latvijā, gan ārvalstīs.
Specializācija: Terapeitiskā zobārstniecība, protezēšana.

Laba mutes higiēna ir veselīga organisma viens no ķēdes posmiem. Nodrošinam maigu, tomēr rūpīgu tīrīšanu, lai uzturētu Jūsu zobu un smaganu veselību. Rūpējamies, lai Jūs nesaskartos ar  kariesu, sliktu elpu un zobu zudumu. Laba mutes veselība palīdz pasargāt no sirds slimībām, gremošanas problēmām un insulta. Lai uzturētu labu mutes higiēnu mājās, mēs katram pacientam izveidojam mājas aprūpes plānu, kas ir pielāgots jūsu specifikai.

Augsti kvalificēta, sertificēta zobu higiēniste, kura veic zobu higiēnu pieaugušajiem un bērniem, zobu balināšanu, profilaktisko aizsargkapju izgatavošanu, zobu rotu uzlikšanu/noņemšanu,sniedz konsultācijas mutes dobuma higiēnas līdzekļu izvēlē. Solvita – zobu higiēnistu asociācijas biedre.

Absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitāti (RSU), iegūstot pirmā līmeņa augstāko izglītību zobu higiēnista kvalifikācijā.

2018.gadā apguvusi zobu higiēnistu pieredzes apmaiņu Somijā (Turku University of applied sciences).